Bestuur

Cees Luijsterburg

Voorzitter

Cees Luijsterburg

c.luijsterburg@ehbo-heerlewouw.nl

Anja Mies

Secretaris

Anja Mies

a.mies@ehbo-heerlewouw.nl

 

Ineke Bogers

Penningmeester

Ineke Bogers

i.bogers@ehbo-heerlewouw.nl

Ellen de Keizer

Bestuurslid & Lotus

Ellen de Keizer

e.de.keizer@ehbo-heerlewouw.nl

Kevin

Bestuurslid

Kevin Baeke

k.baeke@ehbo-heerlewouw.nl

Marc Meul

Bestuurslid & Lotus i.o. 

Marc Meul

-Materialen beheer
-Website 

m.meul@ehbo-heerlewouw.nl

Peter van Akkeren

Kader instructeur

Peter van Akkeren

Volg nu een reanimatie cursus

Volg een reanimatie cursus en weet wat je moet doen als iemand in je omgeving problemen met het hart krijgt.  De eerste minuten zijn cruciaal.